Fundament – Medytacja

Urlop na Półwyspie Helskim

sunset-1342099_640Półwysep Helski w lecie to częste miejsce odwiedzin turystów. Piękny widok na Zatokę Gdańską, złociste plaże i lasy iglaste stanowią idealne miejsce na spędzenie czasu z przyjaciółmi lub rodziną. Potrzebny jest więc nocleg, bowiem nie każdy ma ochotę na rozbicie namiotu i spędzanie nocy na zewnątrz.

Udogodnienia takie jak toaleta, wygodne łóżko, telewizja – mimo, że skojarzone z biernym spędzaniem czasu w domowym zaciszu, są jednak bardzo miłym akcentem dla osób pragnących spędzić więcej nocy w obcym miejscu, z dala od domu. Dzięki stałemu miejscu pobytu można zwiedzać piękny półwysep nie zabierając ze sobą wszystkich bagaży, a jedynie ciesząc się spędzanym czasem.

sea-bridge-1751866_640Wypoczynek, piękna pogoda, prażące Słońce, świeże ryby w smażalniach, morskie powietrze, wieczorem zabawy w klubach, a na koniec dnia odpoczynek w wyścielonym łóżku zapewnionym przez zarezerwowany wcześniej Jastarnia nocleg. Letnie wieczory, smaczne ryby, wygodny dojazd, muzyka nad morzem, złocisty piasek i odpoczynek w prawie domowym zaciszu stanowią receptę na przyjemnie spędzony urlop czy wyjazd z paczką przyjaciół. Atrakcyjnie niskie ceny, miła obsługa, wygoda, komfort i dobre wyposażenie pokoi to standard. Do tego bliskie położenie miasta Hel, znanego ze swojego fokarium, ściągającego tłumnie masy ludzi o każdej porze roku, zachwycające zwierzętami, które tam są trzymane.