Fundament – Medytacja

Eleganckie pióra i długopisy – co je wyróżnia?

Czy łatwo sprzedać pióro, lub długopis? Teoretycznie, jest to bardzo proste. O wiele jednak trudniej sprzedać długopisy wyższej klasy, które sprawdzą się przez lata. W naszej ofercie postawiliśmy na rozwiązania najwyższej klasy. Nasi Klienci docenili nas za to, wybierając je i stawiając nas wśród czołówki sklepów, oferujących min. pióra i długopisy.

Skąd to zaufanie?

Skąd tak duże zaufanie wśród naszych Klientów? Chociażby dlatego, że nasze rozwiązania wyróżniają się na tle innych. Co je wyróżnia i dlaczego dbamy o szczegóły?

1. Miedziany korpus – zastosowanie miedzi w długopisach i piórach jest spotykane rzadko i to tylko w najlepszych rozwiązaniach. My postawiliśmy na takie produkty, ponieważ wiemy, że wiążą się one z trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.

2. Gruba stalówka – wprowadzenie specjalnej, pogrubionej stalówki do konstrukcji długopisu oznacza, że nie tylko prezentuje się on dostojniej, ale przede wszystkim znacznie łatwiej trzyma się on w dłoni i jest bardziej wytrzymały.

3. Chrom – to nieodłączny dodatek profesjonalnych długopisów i piór. Dzięki swemu charakterystycznemu blaskowi, nadaje on im ton i piękny, elegancki wygląd.

4. Lakierowana powierzchnia – jeśli nasze produkty mają wyglądać pięknie, to tylko z lakierowaną powierzchnią. Sprawia ona, że powierzchnie naszych produktów delikatnie błyszczą.

Tak wysoka jakość wykonania sprawia, że nasze pióra i długopisy nie tylko mogą być pięknym akcesorium, ale przede wszystkim – idealnie sprawdzą się jako wykwintny upominek na każdą okazję.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://www.twojepioro.pl/pl/c/ARTYKULY-PISMIENNE/1293